personal

رضا کلوندی

درباره ی من

اطلاعات کلیدی درمورد من

درباره من

درود برشما، نام من رضا کلوندی است.  مدیرعامل شرکت بی تا انرژی پارس کیش با برند تجاری BE FIRE، فعال در زمینه های  ایمنی و اطفاء حریق
 متخصص در زمینه لوله و اتصالات Grooved:
 تامین‌کننده لوله‌های گالوانیزه گرم با استانداردهای ASTM795, ASTM A53، به‌همراه تاییدیه UL و FM
اتصالات Grooved (شیاری، کوپلینگی،ویکتالیک) به همراه تاییدیه UL و FM و LPCB و VDS
 اتصالات رزوه‌ای یا گالوانیزه به‌همراه تاییدیه UL و FM و LPCB
شیرآلات Grooved به‌همراه تاییدیه UL و FM و LPCB و VDS
انواع اسپرینکلر و فلکسی اسپرینکلر به‌همراه تاییدیه UL و FM
لوله و اتصالات CPVC به‌همراه تاییدیه UL می‌باشند.
طراحی سیستم های هیدرولیکی اطفاءحریق
تخلیه و کنترل دود حریق
امروزه در جهان به ایمنی بسیار اهمیت می‌دهند،  پیشرفت خاصی در این زمینه در کشورمان صورت گرفته پس بیایید در کنار بهترین‌ها رو به جلو برویم و برای جان و مالمان ارزش قائل شویم و مراقبت کنیم و آموزش دهیم.
 به دنبال بهترین‌ها باشیم زیرا ایرانیان همیشه بهترین بوده‌اند.
(( به سادگی از ایمنی نگذرید ))
رضا کلوندی

 • 1368/09/24
 • 31
 • جزیره کیش
 • شهرستان اسدآباد، استان همدان
 • پیام نور اصفهان
 • دکترا DBA
 • befire@rezakalvandi.ir
 • 07644425609

دوره‌ها و گواهینامه‌ها

مدیریت بازرگانی
طراحی محاسبات هیدرولیکی اطفاء حریق
PLC
مدیریت کسب وکار و برندسازی

مهارت ها

آشنایی با مهارت ها
 • Auto Sprink

 • مشاوره سامانه اطفاء حریق

 • طراحی محاسبات هیدرولیکی اطفاء حریق

 • واردات و ترخیص کالا

 • مدیریت کسب و کار

 • کنترل دود و تخلیه دود حریق

سوابق

آشنایی با سوابق تحصیلی و شغلی
 • 0

  پروژه انجام شده
 • 0

  پروژه در حال انجام
 • 0

  تعداد پرسنل
 • 0+

  تعداد نمایشگاه های شرکت کرده

آخرین اخبار

مرور اجمالی خبرها
 • picpic

  21 آبان , 1398

  Bepk.co نام برند تجاری محصولات شرکت بی تا انرژی پارس کیش است . این شرکت صادر کننده ی محصولات اعلام حریق و اطفاء حریق به کشور های دیگر می باشد .

  Bepk.co

  Bepk.co نام برند تجاری محصولات شرکت بی تا انرژی پارس کیش است . این شرکت صادر کننده ی محصولات اعلام حریق و اطفاء حریق به کشور های دیگر می باشد .
  برند Bepk.co در زمینه ی تمام محصولات آتش نشانی و اطفاء حریق از جمله اتصالات گروود ، دستگاه های گروود زن ، انواع لوله های گالوانیزه ی سرد ، انواع لوله گالوانیزه گرم ، انواع کوپلینگ آتش نشانی ، انواع اسپرینکلر ، بست اسپرینکلر ، شیر های چک ولو ، انواع شیر آتش نشانی ، لباس ضد حریق ، درب ضد حریق ، شلنگ آتش نشانی ، بوستر پمپ آتش نشانی جعبه آتش نشانی ، انواع تجهیزات ایمنی و حریق فعالیت دارد .

  محصولات Bepk.co

  در این بخش به معرفی برخی از محصولات برند Bepk.co می پردازیم .

  اتصالات گروود  Bepk.co

  اتصالات گروود Bepk.co یا همان اتصالات شیاردار به عنوان روشی سریع، آسان و قابل اطمینان، جایگزین استفاده از سیستم لوله کشی جوشی شده است.
  از ویژگی های اتصالات گروود Bepk.co امکان استفاده از لوله های گالوانیزه ، افزایش سرعت اجرای لوله کشی به میزان چشم گیر ، انجام تغييرات (Modification) در لوله كشي با استفاده از اتصالات موجود و عدم نياز به استفاده از اتصالات جديد و عدم نياز به كار گرم (جوشكاري) و كاهش تخريب محيط می باشد .

  شیر آتش نشانی  Bepk.co

  شیر های آتش نشانی روی زمین بر روی لوله اصلی پلی اتیلن نصب شده و برای برداشت آب در مواقع حریق، شستشوی خیابان ها و یا آبیاری باغچه ها استفاده می  شود. محل نصب شیر آتش نشانی معمولا در نزدیکی بیمارستان ها، مدارس و سالن های سینما و تئاتر می باشد.
  شیر آتش نشانی Bepk.co از قطعات چدنی که توسط رنگ پلی استر پودری قرمز Real 3020 به روش الکترواستاتیکی پوشش داده می شوند ، ساخته می شود . بدنه و رینگ شیرهای آتش نشانی ، دو تکه و واسطه کوپلینگ از جنس چدن نشکن مطابق با استاندارد DIN 1693 می باشد.

  شیر چک ولو Bepk.co

  شیر های چک ولو Bepk.co  شیرهایی بازدارنده از جریان برگشتی هستند که برای جلوگیری از حرکت ماده سیال (گاز یا مایعات) از جریان حرکتی عقب به سیستم فرآیند حیاتی، طراحی شده اند و به صورت ولو یک طرفه عمل می کند . یعنی سیال به طور معمول فقط اجازه حرکت به یک سمت را دارد .
  یکی از موارد مصرف شیر چک ولو  در ساختمان ها می باشد . به عنوان مثال در ورودی آب به طرف ساختمان قرار می دهند که در صورت قطع آب مقدار آبی که در وسایل خانگی و داخل لوله ها ذخیره شده به لوله اصلی باز نگردد یا روی لوله ورودی آبگرمکن ها قرار می دهند که بر اثر قطع آب و یا شکستن لوله در داخل ساختمان آب ذخیره شده در مخزن آب گرمکن خالی نشود .

  اسپرینکلر  Bepk.co

  اسپرینکلر Bepk.co با استفاده از یک لامپ شیشه ای که به گرما حساس است متصل شده است و از طریق این حباب شیشه از خروج آب جلوگیری می شود. این قطعه شیشه ای از خروج آب جلوگیری می کند. در زمان حریق این شیشه ها که حساس به گرما هستند می ترکد و راه خروج آب باز می شود و در محدوده مورد نظر پاشش آب ایجاد می کند. اسپرینکلر ها حساس به گرما هستند و در مواقع حریق تنها یک یا دو اسپرینکلر نزدیک به حادثه عمل می کنند . به این ترتیب فشار در این اسپرینکلر ها به حداثر می رسد و خسارت وارد شده به ساختمان که به علت خیس شدن و ریختن آب به وجود می آید را به حداقل می رساند.

  فروش محصولات Bepk.co

  برای اطلاع از قیمت محصولات Bepk.co و مشاوره با تلفن های مندرج در سایت می توانید تماس حاصل فرمایید .
  محصولات Bepk.co دارای استاندارد های روز دنیا و تایید شده می باشد .

 • picpic

  23 مرداد , 1398

  نرم افزار autosprink یک نرم افزار جامع و قدرتمند در زمینه ی طراحی سیستم های اطفاء حریق می باشد .

  نرم افزار AutoSprink

  نرم افزار autosprink یک نرم افزار جامع و قدرتمند در زمینه ی طراحی سیستم های اطفاء حریق می باشد . این نرم افزار به صورتت مستقل و جداگانه و بدون وابستگی به نرم افزار های دیگر مانند stand alone عمل می کند . نرم افزار AutoSprink یکی از بهترین و کاملترین نرم افزار ها در زمینه ی طاحی سیستم های اطفاء حریق می باشد .از ویژگی های برجسته ی این نرم افزار می توان به مواردی همچون محاسبات هیدرولیکی پیشرفته، دقیق و البته یکپارچه، امکانات Stocklisting و همچنین تطابق کامل با نقشه های اتوکد اشاره نمود .
  نرم افزار اتو اسپرینک قابلیت های بسیار مفید و کارآمد دیگری دارد که در طراحی سیستم های اسپرینکلر کاربرد دارد . یکی از این قابلیت ها این است که به محض تمام شدن کشیدن شبکه لوله کشی سیستم اسپرینکلر ، با کلیک بر روی یک دکمه گزارش کامل هیدرولیکی و نیز وضعیت اجزای بکار رفته در سیستم مشخص می شود .
  پارامتر های تعریف شده در این نرم افزا به گونه ای هوشمند هستند که در صورت اشتباه کردن به کاربر هشدار می دهد .
  برای مثال نرم افزار در هنگام طراحی به کاربر اجازه استفاده اتصالات دنده ای بر لوله های با ضخامت کم را نمی دهد و همچنین نرم افزار بر اشتباهات در اتصالات لوله ها نظارت دارد و با عنوان نشتی آنها را مشخص می کند .
  در نرم افزار AutoSprink می توان با انتخاب نوع منطقه خطر (کم خطر، خطر معمولی و پرخطر)، انواع اسپرینکلر (بالازن، پایین زن، پاسخ سریع، پوشش گسترده و …)، به طراحی آنالیز و بهینه سازی سیستم اطفاء حریق پرداخت . از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به انجام محاسبات هیدرولیکی در چند ثانیه، یافتن نقاط آسیب پذیر در طرح، نمایش بدترین حالت برای نقاطی که کاربر مختصات آنها را تعیین می کند و  نمایش تاثیر تغییر سایز لوله ها و ثبت کردن آن ها در صورت داشتن نتایج بهینه ، اشاره کرد .

   ویژگی های نرم افزار AutoSprink

  •     ترسیم نقشه های بسیار دقیق و مطابق با واقعیت ( با قابلیت پرینت یا پلات)
  •     امکان وارد کردن و خروجی دادن فایل های DWG
  •     امکان انجام محاسبات هیدرولیکی بدون اتمام کشیدن نقشه یا حتی سیستم و بدون الزام به اضافه کردن اتصالات
  •     طراحی تمام سیستم های اسپرینکلر با نقشه های دو بعدی و سه بعدی و بطور هم زمان و خودکار
  •     انجام محاسبات هیدرولیکی به طور همزمان با کشیدن نقشه
  •     ارائه گزارش محاسبات هیدرولیکی طبق فرمت NFPA
  •     امکان رسم خودکار انواع سیستم اسپرینکلر
  •     تبدیل المان ها به صورت نشانه ها به ستون ، خطوط به لوله و بلاک های دایره به اسپرینکلر و …
  •     ایجاد تغییر در رنگ لوله ها متناسب با دبی که باعث درک بهتر ظاهری از نقشه و شرایط هیدرولیکی میشود.
  •     تهیه مدل های ساختمانی سه بعدی شامل اجزای سازه ای و المان های مکانیکی
  اسپرینکلر یکی از اجزای مهم سیستم اطفاء حریق است . اسپرینکلر با استفاده از یک لامپ شیشه ای که به گرما حساس می باشد متصل شده است و از طریق این حباب شیشه از خروج آب جلوگیری می شود. این قطعه شیشه ای از خروج آب جلوگیری می کند. در زمان آتش سوزی این شیشه ها که حساس به گرما هستند می ترکند و مسیر خروج آب باز می شود و در محدوده مورد نظر پاشش آب ایجاد می شود . اسپرینکلر ها حساس به گرما هستند و در زمان آتش سوزی تنها یک یا دو اسپرینکلر نزدیک به حادثه عمل می کنند . به این ترتیب فشار در این اسپرینکلر ها به حداثر می رسد و خسارت وارد شده به ساختمان که به علت خیس شدن و ریختن آب به وجود می آید را به حداقل می رساند.

ارتباط با من

با من در تماس باشید